O nas


Kancelarię tworzy zespół złożony z osób z doświadczeniem w branży księgowej i prawnej:

 

Katarzyna Nabożna- Motała

Absolwentka prawa oraz ekonomii na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, adwokat. Uzyskała również wykształcenie ekonomiczne w specjalizacji rynki finansowe na Uniwersytecie Wrocławskim. Zajmuje się prawem gospodarczym, podatkowym a także rachunkowością przedsiębiorstw. Włada biegle językiem angielskim.

 

Michał Motała

Absolwent prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytecie Wrocławskim, adwokat. Zajmuje się prawem gospodarczym i podatkowym. Włada biegle językiem angielskim.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą naszego biura, która skierowana jest zarówno do przedsiębiorców – prowadzenie księgowości i obsługi kadrowo-płacowej, jak i osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, dla których głównie wykonujemy rozliczanie rocznych zeznań podatkowych.

Oferujemy również naszym Klientom prowadzenie pełnej obsługi prawnej w ramach naszej Kancelarii Adwokackiej.

Świadczymy nasze usługi nie tylko na terenie Zielonej Góry, ale całej Polski.

Oferta naszego biura skierowana jest do osób, które potrzebują kompleksowego i profesjonalnego wsparcia przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Oferujemy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradztwo z zakresu prawa podatkowego i innych dziedzin prawa oraz szereg usług dodatkowych do których zaliczamy m.in. zakładanie i likwidację spółek.

Nasze biuro kieruje swoją ofertę zarówno do spółek prawa handlowego jak i do osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą na terenie województwa lubuskiego i dolnośląskiego.

W indywidualny sposób podchodzimy do każdej działalności gospodarczej.

Świadczymy usługi księgowe przy zachowaniu najwyższej jakości i rzetelności. Naszą silną stroną jest terminowość świadczonych usług oraz efektywność działania. W trakcie współpracy dopasowujemy się każdorazowo do indywidualnych wymagań i oczekiwań Klientów.

W uzależnieniu od potrzeb pracujemy w siedzibie Klienta lub w naszym biurze.

Prowadzimy obsługę w języku polskim i angielskim.


Nasz profil w Google’Moja Firma’

Biuro Rachunkowe Zielona Góra

Księgowość Zielona Góra